Zamówiony kominek odmienił oblicze mego pokoju

Zamówiony kominek odmienił oblicze mego pokoju

Ażeby obniżyć koszt ogrzewania dobrze jest wbudować kominek do salonu. W trakcie naprawy domu zdecydowałem się na właśnie takie rozwiązanie. Był to kapitalny projekt. Dzisiaj kominek ogrzewa nieomal całość domu, natomiast poza tym stanowi moduł przyozdabiający nasz salonik.

Nasi sąsiedzi twierdzą, że pomieszczenie tym samym tworzy nastrojową aurę a przez to ubóstwiają do nas przyjeżdżać.
szachy

Zmieniony salon

Razem z mą rodzinką żyjemy w niezbyt dużym domku niedaleko Rybnika. Dom posiada nie tak mało dziesięcioleci a przez to nieodzowna była od pewnego czasu naprawa. W następstwie tego jak nadarzyła się perspektywa zadecydowałem zorganizować remont. Należało przede wszystkim odświeżyć duży pokój oraz aneks kuchenny, gdyż inne części domu były w przyzwoitym stanie. Moja partnerka pragnęła posiadać kuchnię scalony z pokojem dziennym plus własny kominek. Zaaprobowałem ten projekt, toteż w trakcie robienia renowacji podjąłem się szukać przedsiębiorstwa, jakie przygotowują domowe paleniska. W czasie przeglądania witryn www napotkałem na atrakcyjną propozycję pod adresem kominkimikam.pl. Ta instytucja zajmowała się sprzedażą jak i również produkcją kominków od 20 lat, miała zatem znaczne obeznanie w tym temacie. Zademonstrowałem mojej partnerce wykaz przeróżnych produktów a ona wykazała duże zainteresowanie. Ponadto żeby doczytać więcej o firmie kominkowej mikam gruntownie przejrzałem projekty firmy Mikam. Od razu wysłałem maila do Kominki Mikam a po pół godziny przedzwonił na domowy numer doradca klienta. Opisał mi propozycję nowego kominka oraz doradził, bym przyjechał do firmy Kominki Mikam, zlokalizowanej w województwie śląskim.
kominek

Wybrałem bardzo ładny kominek

Kiedy dojechałem do siedzimy Kominki Mikam , byłem niezwykle miło przyjęty. Przedłożono mi najlepsze produkty więc zobaczyłem, że wykonano je z najwyższej jakości surowców. Wyłowiłem typowy kominek z ramą z kafli. Na produkt musiałem czekać zaledwie 4 dni. Potem do mojego domu przyjechała ekipa z gotowym kominkiem, jaki zamontowano w najlepszym miejscu. Kiedy zrealizowaliśmy odnowę domu duży pokój prezentował się wspaniale. Ciepło pochodzące od kominka niosło miły nastrój. Moje dzieci z przyjemnością siedziałby cale dnie przy kominku. Polecam przedsiębiorstwo Mikam, jako że wykonali świetny projekt.
kominek mieszkaniowy