Zapoznaj nadzwyczajną markę ubranek dziecięcych – Kids on the moon!

Zapoznaj nadzwyczajną markę ubranek dziecięcych – Kids on the moon!

Mimo, że jakiekolwiek dziecko jest inne to rodzice pragną dla nich jednego – żeby czuły się poprawnie i bez przeszkód realizowały własne fantazje. Z myślą o małych marzycielach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, jakie zezwolą czuć się Twojemu dziecku niebywale.

W jaki sposób to się zaczęło
Wszystkie matki znają tę sytuację – wszelkie ubranka w sklepach wyglądają tak samo, a my pragniemy, żeby nasze dzieci wyglądały niebywale, ponieważ jakkolwiek takie właśnie są! W 2012 roku, Magda, mama Loli i Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten kłopot – skonstruowała interesującą kolekcję ubranek dziecięcych, jakie pozwalają jej dzieciom wyglądać inaczej niż inni.

Styl ponad wszystko

Po paru miesiącach działalności stworzone przez nią niepospolite ubranka stały się rozpoznawalną marką na polskim rynku. W szkicach Magdy nie odnajdziemy przesłodzonych pluszaków czy superbohaterów w awanturniczych barwach – to ubranka z klasą, spełniające wyczekiwania rodzicieli, a przede wszystkim odpowiadając pragnieniom ich latorośli.
Ubranka Kids on the Moon charakteryzują wyważone barwy i fasony, jakie zezwolą na tworzenie poprawnie skomponowanych zestawów – już nie musimy trwonić czasu i martwić się o to, że strój Waszego potomka jest niespójny, ponieważ wszelkie elementy stroju do siebie pasują.
Porządnej jakości materiały kluczem do zwycięstwa
Innowacyjne ubranka dziecięce marki kids on the moon skonstruowane przez Magdę to projekty skonstruowane z myślą o maluchach. Miękkie i naturalne tkaniny uproszczą potomkom zabawę i dzielnie zniosą ich codziennie przygody. Marka użytkuje tylko perfekcyjne materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u znacznej większości konkurencji, w krajach azjatyckich.

Ponadprzeciętna oferta

Marka proponuje podniosłej jakości towary, w tym bluzy, koszulki, spodnie czy suknie. Jej reprezentacyjnym produktem jest tiulowa księżycowa spódniczka w barwach tęczy. Cudowne konfekcje będą towarzyszyć milusińskim każdego dnia, dając Tobie pewność, że dzieci będą czuć się w nich poprawnie i niebywale. Bo maluchy zasługują na to, co perfekcyjne!